Радио Милева
разголена комбинација

Како сирена со провиден фустан: Душица Грабовиќ во провокативно издание (фото+видео)

Како сирена со провиден фустан: Душица Грабовиќ во провокативно издание (фото+видео)

Фолк-пејачката Душица Грабовиќ се појави во многу предизвикувачка комбинација на настан во Белград.

Душица облекла краток фустан, кој има проѕирни делови, а над градите има син плиш.

Таа чекореше гордо, со крената глава, насмеана, позирајќи им на фотографите. Иако многу познати дами не носат гаќички под вакви фустани, Душица носеше во беж боја.

Инаку, Душица имала непријатна ситуација кога била обвинета дека се занимава со проституција.

-Ќе одекне како бомба, кога ќе слушнете кој ја намести сета оваа и онаа приказна поради чиста глупост. Јавна личност го направи ова и е во соработка со ваш колега. Затоа, сега нема да зборувам,  бидејќи воопшто не ми е дозволено да зборувам за тоа. Нема шанси. Таа личност е подготвена на се. Пазошто не би ми го направила животот пекол, кога нема чувство за родителство или нешто друго. Ќе се видиме таа и јас. Знам се, до последен детал. Луѓето ќе видат кого тужам – откри  Душица.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusica Grabovic (@dusicagrabovic)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/dusicagrabovic/Ата имаџес

Останати вести од Радио Милева