Радио Милева
еротска дразба

Како Сања Станковиќ гради ретко кој има… српската старлета баш е надарена: Кога русокосата кокетира и заведува, на блудни мисли наведува (ФОТО+ВИДЕО)

Како Сања Станковиќ гради ретко кој има… српската старлета баш е надарена: Кога русокосата кокетира и заведува, на блудни мисли наведува (ФОТО+ВИДЕО)

Поранешната  учесничка во најгледаното реално шоу „Задруга“, Сања Станковиќ уште еднаш успеа да измами воздишки од бројни следбеници на социјалните мрежи откако на Инстаграм сподели нови фотографии и видеоклипче на кое покажува дека е цицлесто рипче на чиј сексапил тешко може да му се одлее.

Старлетата овој пат се сликала во простран базен во текот на вечерта, па решила да сподели дел од атмосферата од ноќното пливање за ноќно уживање на нејзините обожаватели.

Раскошна, расна стројна и бујна, русокосата убавица ја зумираше раскошната предница, па покажа дека со вакви гради полесно кариерата се гради.

Атрактивната старлета заводливо танцува во водата, па минијатурното бикини едвај додржува бујни гради да не испаднат од него, додека така сексапилна, пожелна и влажна всушност ја вжештува атмосферата, заводливо кокетирајќи со објективот на камерата.

За оние кои ја подзаборавиле, да ги потсетиме и на нејзиното „врвно музичко достигнување“ во еротско видео пакување од пред две лета, во кое Сања Санковиќ цвета во полн сјај, додека се расфрла со бујните облини и телесниот раскош во секој следен кадар, праќајќи добри вибрации, за уште подобра еротска дразба.

Потсетете се, уживајте и „мирно пливајте“ во вашите возбудливи еротски сништа како и пред две лета со српската секси старлета:

Останати вести од Радио Милева