Радио Милева

Како од мајка родена: Лила се покри само со пешкир, па се одлучи да го направи ова… (фото)

Како од мајка родена: Лила се покри само со пешкир, па се одлучи да го направи ова… (фото)

Лила Филиповска редовно може да ја гледате на Сител телевизија во квиз шоуто „Се или нешто“, каде што може да ја видите во разновидни модни комбинации.

Многумина Лила ја сметаат Лила за најзгодна водителка на македонскиот простор, а таа очигледно се грижи за својата витка фигура.

Покрај тоа што знае да посети теретана и да ги затегне мускулите, Лила може да ја видиме и во некој козметички салон каде што оди на некој третман.

Изгледа дека физичките активности не биле доволни, па Лила се одлучи да замине на масажа против целулит. Таа на „Инста стори“ сподели кратко видео од третманот, а на него Лила е прекриена само со пешкир, па може да го видите и нејзиното тело.

фото:инстаграм

Останати вести од Радио Милева