Радио Милева
кој стриптиз бар е ова?

Како Карлеуша нигде нема друга: На настап во ноќен клуб среде Загреб, „мешаше“ како да е на центрифуга! (ВИДЕО)

Како Карлеуша нигде нема друга: На настап во ноќен клуб среде Загреб, „мешаше“ како да е на центрифуга! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша (43) во петокот вечерта настапи во еден загребски клуб и ја шокираше публиката сосвојата појава. Поп-фолк дивата се појави на сцената во црно секси боди која не криеше баш многу. Впрочем речиси воошто, освен најнужната интима на пејачката.

Корисниците на социјалните мрежи  споделија снимки од настапот, а меѓу нив е и онаа каде Карлеуша и танчерите излегуваат на сцената и го вртат задникот и почнуваат да го тресат.

@karleuusastarrr #jelenakarleusa #karleusastar #karleusa #jk #karly #fyp #fy #foryou #foryoupage #serbia #balkan #sexy #sex #hot #bitch #bad #baddest #summer #body #rich #hottie #m #o #t #h #e #r #karlita #burn ♬ original sound – JELENA KARLEUŠA

Русокосата  енергично танцуваше цела ноќ во тесно црно боди со танга гаќички, едвај задржувајќи ги своите бујни силиконски гради да не излезат од своето лежиште.

Лицето го беше покрила со големи црни очила, а публиката цело време ја фотографирала и снимала.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Јелена во ритамот на музиката ја тресеше својата голема обла задница, танчарките исто така со неа,  додека од публиката во клубот се слушаа аплаузи и извици упатени кон ваквите секси предизвизци, од оние на кои им се допадна тоа што го видоа.

Сепак, корисниците на социјалните мрежи се чини дека не го споделуваат до крај ваквото мислење. Судејќи по коментарите, тие не биле воодушевени од настапот на Карлеуша, напротив, некои од нив биле непријатно изненадени:

„Јеца малку се усвињила; Кој стриптиз бар е ова?;  Ужас, се срамам да ја гледам“ – ​​имаше низа различни коментари. Логично на сите не може да им се удоволи. Карлеуша смета дека го дала најдоброто од себе, а хејтерите… Кој ги… „врти“!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева