Радио Милева
Природно ослободување

Како друга личност: Изданието на Вики Миљковиќ без шминка и филтери покрена безброј коментари (фото)

Како друга личност: Изданието на Вики Миљковиќ без шминка и филтери покрена безброј коментари (фото)
фото:вики миљковиќ/инсатграм принтскрин

Пејачката Виолета Вики Миjковиќ во декември наполни 46 години.

Таа доста се грижи за својот изглед, а многумина би помислиле дека е помлада од годините што ги има.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viki Miljkovic (@viki_miljkovic)

Како што сме навикнати да ја гледаме секогаш средена од глава до петици, таа сега покажа како изгледа без шминка и без филтери.

фото:вики миљковиќ/инсатграм принтскрин

Вики во последно време е многу активна на социјалните мрежи, а со едена објава на своите „стори“ на Инстаграм привлече големо внимание.

Таа сакаше да им ја покаже на своите обожаватели зимската магија на градот, а попатно и своето природно ослободување, што на многумина им се допадна.

фото:вики миљковиќ/инсатграм принтскрин

Што мислите вие?

Останати вести од Радио Милева