Радио Милева
провокативна фотографија

Каќа Грујиќ ја доведе својата линија до совршенство – позираше во минијатурно бикини, а нејзиниот стомак е целосно рамен  по породувањето (фото)

Каќа Грујиќ ја доведе својата линија до совршенство – позираше во минијатурно бикини, а нејзиниот стомак е целосно рамен  по породувањето (фото)

Катарина Грујиќ замина на заслужен одмор, а пејачката често ги почестува следбениците на социјалните мрежи со провокативни фотографии, а така беше и сега.

Пејачката и од неодамна сопруга на фудбалерот Марко Гобељиќ, Катарина Грујиќ ги „запали“ социјалните мрежи со провокативна фотографија од плажа.

Каќа позираше во минијатурно бикини со принт на зебра, а сите гледаа во нејзините премали гаќички, долги тенки нозе и совршени стомачни мускули, а има и голема тетоважа на ребрата под градите. А за нејзината фигура сите би и позавиделе.

Каќа по породувањето ја доведе својата линија до совршенство, а во една прилика откри како успеала во тоа:

– Стомакот замина, го нема! Тоа е само ред, работа и дисциплина. Не велам дека секоја жена мора да го прави тоа, но јас сум таков тип. Јас сум некој што порано се хранел здраво, тренирав секој ден, па зошто да не продолжам сега? И јас пијам вино, но два часа сум во теретана – изјави Каќа во емисијата „Магазин ин“.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Катарина Грујиќ

Останати вести од Радио Милева