Радио Милева

Кај Ријана не е секогаш потребен гламур и сјај: Новата милијардерка не внимава на тоа како излегува во јавност!

Кај Ријана не е секогаш потребен гламур и сјај: Новата милијардерка не внимава на тоа како излегува во јавност!

Холивудската sвезда и милијардерка Ријана беа фотографирани од папараци додека одеше на штандот на брендот Марија Теш со своите пријатели.

По тој повод, пејачката шеташе лежерно облечена во кратки шорцеви што беа толку искинати што нејзините облини можеа да се видат. Имаше и бел Диор топ со портокалови и зелени детали, додека се надополнуваше со златни ѓердани. Згора на сето тоа, таа исто така носеше големи обетки, како и бела торба Goyard Paris.

Но, згора на сето тоа, најинтересниот детал на неа беше розовата шапка која повеќе личеше на капа, додека под неа беше бујна виткана коса.

Како ви се допаѓа облеката на милијардерот?

Останати вести од Радио Милева