Радио Милева
Жешко 24 часа

Кадри од спалната соба открија во што спие Јелена Карлеуша (фото)

Кадри од спалната соба открија во што спие Јелена Карлеуша (фото)

Мерлин Монро спиела со само неколку капки „Шанел бр.5“ затоа што – на некои тоа го сакаат жешко.

Некои познати дами се одлучуваат за секси долна облека, некои за удобни пижами, додека Џенифер Лопез сака да спие во широка кошула. А Јелена Карлеуша? Тоа ни го откри на социјалните мрежи.

Поп дивата, како и сите нас, имаше вишок слободно време за време на карантинот. Ја „убиваше“ досадата, no со нејзиното омилено хоби – фотографирањето за Инстаграм.

Така во една прилика не можеме да процениме дали беше вечер или утро, ја видовме во црн градник и танга. Совршен контраст со белата постелнина.

Така, понекогаш спие во провокативна наметка, а понекогаш – без ништо. Барем не кога станува збор за горниот дел од телото… Но, како што откри во описот на фотографијата, имала силна мигрена, по што следела секси „пресврт“. Само таа знае што точно значи…

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева