Радио Милева

Кадри кои одземаат здив: Хелена Топаловиќ го напрчи голиот и потемнет задник (фото)

Кадри кои одземаат здив: Хелена Топаловиќ го напрчи голиот и потемнет задник (фото)
фото:хелена топаловиќ/инсатграм

Ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко, Хелена со неколку заводливи фотографии, ги запали социјалните мрежи.

Овој пат, сподели нови каде е покрај базенот и им ги покаѓа на своите следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Фотографирана е во мало црно-бело бикини, а нејзиниот потемнет задник во танга им наполни очи на припаниците од посилниот пол!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Уживајте во глетката!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Останати вести од Радио Милева