Радио Милева

„Каде се тие убави нозе, веќе ништо немаш“: Ана Николиќ направи нова промена, а тоа не им се допадна на фановите (видео)

„Каде се тие убави нозе, веќе ништо немаш“: Ана Николиќ направи нова промена, а тоа не им се допадна на фановите (видео)
фото:ана николиќ/инстаграм

Пејачката Ана Николиќ со својата трансформација ги збуни главите и на мажите и на жените кои постојано го коментираат нејзиниот изглед.

Ана избра шорц комбинезон и чекореше како манекенка за да ја покаже својата витка фигура.

Сепак, еден коментар привлече најголемо внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

„Каде се тие убави нозе? Не остана ништо “, напишала следбеничката во описот на фотографијата на Николиќ.

Останати вести од Радио Милева