Радио Милева
олимписка секси сирена

Јулија Ефимова е вистинска олимписка убавица: Руската пливачка има импресивна кариера, а и газе за медал!

Јулија Ефимова е вистинска олимписка убавица: Руската пливачка има импресивна кариера, а и газе за медал!

Меѓу спортистите кои годинава ќе се борат за медали на Олимписките игри во Токио е и Русинката Јулија Ефимова.


Руската пливачка покрај тоа што има импресивна кариера, честопати привлекува внимание и поради својот секси изглед.

Јулија дури и  често позира во предизвикувачки пози за своите следбеници на Инстаграм. Така беше и на еден од тренинзите пред официјалните трки на игрите во Токио.

Погледнете како ги израдува своите обожаватели овој пат правејќи срце со рацете, а всушност свртена со грб ги мамеше  погледите кои се фокусираа на сосема друго место – на совршено извајаната задница на руската олимписка убавица!

Фото: Инстаграм принтскрин/pryanya93

Останати вести од Радио Милева