Радио Милева
премногу покажа...

Јована Јеремиќ во најжешкото издание досега: Водителката се пресоблекуваше, но вратата од кабината и направи „проблем“ (фото+ видео) 

Јована Јеремиќ во најжешкото издание досега: Водителката се пресоблекуваше, но вратата од кабината и направи „проблем“ (фото+ видео) 

Водителката Јована Јеремиќ ја шокираше јавноста со нејзиното појавување во бутик.

Јелена и Милан Динчиќ неодамна отворија бутик, а на отворањето се појави и водителката Јована Јеремиќ. Таа дошла во стил на голема ѕвезда во комбинезон со животински принт, а откако се поздравила со сите,  Јелена веднаш втрчала во кабината за да проба парче облека.

Заборавила да ја затвори вратата од кабината, па екипата на емисијата „Папарацо лов“ успеала да ја улови Јован во најжешкото издание досега.

Па, откако се опуштила, разговарала со другарките и тргнала на новите обврски.

Фото:Принтскрин/Папарацо лов

Останати вести од Радио Милева