Радио Милева
никој не го очекуваше ова

Јована Јеремиќ среде емисија жестоко ја удри Љупка Стевиќ – пејачката остана без зборови, а потоа и возврати со сета сила! (фото)

Јована Јеремиќ среде емисија жестоко ја удри Љупка Стевиќ – пејачката остана без зборови, а потоа и возврати со сета сила! (фото)

Пејачката Љупка Стевиќ гостуваше во емисијата „Амиџи Шоу“ каде што го „истрпе ќотекот“  од игрите на Огњен Амиџиќ.

Таа учествуваше во популарниот тортиља предизвик со шамари, па прва доби шанса да и удри шамар на водителката Јована Јеремиќ.

Јелена „машки“ го издржа ударот, а потоа со сите сили ја победи Љупка. Се разбира, сето тоа беше игра.

Тие двете го прифатија предизвикот, а Јована во еден момент силно ја удри Љупка, што ги изненади и ги насмеа сите во студиото, а пејачката тоа стоички го издржа.

–  Ќе ти го запаметам ова – рече Љупка по ударот.

Фото:Принтскрин/Јутјуб

 

Останати вести од Радио Милева