Радио Милева
сите гледаа во нејзините нозе

Јована Јеремиќ се опушти и ги остави без зборови ТВ гледачите од она што го направи во програма во живо (фото)

Јована Јеремиќ се опушти и ги остави без зборови ТВ гледачите од она што го направи во програма во живо (фото)

Водителката Јована Јеремиќ е позната по тоа што ги остава луѓето без зборови со своите ставови, изглед и постапки.

Овој пат среде „Утринската програма“ на Тв Пинк  водителката реши да се опушти, и да ги соблече сандалите со високи потпетици кои очигледно ја изнервираа. Јована реши да и биде удобно додека ја води својата емисија, па лесно се соблече  пред камерите.

Тв гледачите  се шокираа од она што Јована Јеремиќ го направи во програмата во живо, под маса па набрзо на социјалните мрежи почнаа да кружат коментари за нејзиниот потег: „Можно ли е ова?! Не ми се верува на очите“,„Утрово го гледав ова и се крстев,“, „можно ли е ова да го прави?!“… се само дел од коментарите.

Досега не сме виделе водитела да води програма боса, но Јована сака да води во сè.

 

 

Останати вести од Радио Милева