Радио Милева
Во минијатурно бикини

Јована Јеремиќ се огласи од Шпанија и откри кој е мистериозниот човек со кој патува на одмор (ФОТО)

Јована Јеремиќ се огласи од Шпанија и откри кој е мистериозниот човек со кој патува на одмор (ФОТО)

Популарната српска водителка  Јована Јеремиќ отпатувала на одмор во Шпанија со непознат маж.

Таа била „уловена“ на белградскиот аеродром во машко друштво, а многумина мислеа дека се работи за ново момче. Но, таа се огласи и откри со кој заминала на одмор.

„Тој е мој пријател со кој патувам  веќе седум години – па, со тоа Јеремиќ ги прекина шпекулациите.

Јована замина на одмор, а во својата галерија веќе има многу провокативни фотографии во костим за капење.

Згодната водителка ги покажа резултатите од редовните тренинзи во минијатурни бикини, а како што вели, одморот започнал токму како што треба.

– Фотографиите опишуваат како се чувствувам во моментов – изјави водителката.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/jeremicjovana

 

 

Останати вести од Радио Милева