Радио Милева
го провоцира женскиот род

Јована Јеремиќ позира во мини бикини до базен: Водителката се соблече, па ги покажа сите атрибути (фото+видео)

Јована Јеремиќ позира во мини бикини до базен: Водителката се соблече, па ги покажа сите атрибути (фото+видео)

Јована Јеремиќ не престанува да провоцира со нејзиното однесување. Водителката овој пат покажа премногу, а за видеото во провокативно издание кое го објави, многумина се прашуваат кого дружеше зад камерите?

Имено, таа се прошета низ базенот истакнувајќи ја својата витка фигура. Отсекогаш важела за некој кој се грижи за себе, но треба да се напомене дека  овој период е се повеќе горда на тоа.

Бидејќи отсекогаш била транспарентна, водителката сега напишала под објавата:

– Згодно што тешко може да биде позгодно. Според светителот и тропар. Не може на мачка лавовска глава. Не одговара. А она што му припаѓа на Јупитер не му припаѓа на волот. Бидејќи волот е, на крајот на краиштата, само вол. Плус има рогови.

Со нејзината порака таа намерно го провоцира женскиот род, бидејќи Јеремиќ секогаш испраќа порака до сите жени кои навистина не си посветуваат време на себе, а дали ќе го постигне тоа, останува да видиме.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Јована Јеремиќ

Останати вести од Радио Милева