Радио Милева
„Не е згоден, но е харизматичен“

Joвана Јеремиќ: „Би снимила секс сцени со Аца Лукас“

Joвана Јеремиќ: „Би снимила секс сцени со Аца Лукас“
фото: инстаграм/јована јеремиќ

Водителката Јована Јеремиќ откри доколку и биде понудена улога со интимни сцени би ги снимила со пејачот Аца Лукас.

Таа истакна дека пејачот има „темна енергија“ баш како и таа.

„Без размислување би прифатила да снимам интимни сцени со Аца Лукас. Тој е шкорпија исто како и јас, има неверојатна харизма. Тој не е згоден, но е многу харизматичен и има иста енергија како и јас“, изјави водителката.

фото: инстаграм/јована јеремиќ

Дали ова желба на водителката ќе се исполни останува да видиме.

Инаку,деновиве пејачот Аца Лукас е во центарот на вниманието поради неговата наводна врска со покојната Ксенија Пајчин.

Имено, тој во својата книга напиша дека со Ксенија биле заедно и живееле под ист покрив.

Останати вести од Радио Милева