Радио Милева
идеално место

Јована Јеремиќ потроши цело богатство за спалната соба: Водителката планира да ја покаже љубовта кон сексот (фото)

Јована Јеремиќ потроши цело богатство за спалната соба:  Водителката планира да ја покаже љубовта кон сексот (фото)

Јована Јеремиќ неодамна купи стан во центарот на градот, во кој кон крајот на оваа година ќе се вселат заедно со нејзината ќерка Леа, а во оваа прилика откри како се одвива работата во новиот стан и на кое катче се радува до најмногу.

– Отсекогаш сум бил капиталист, и знаев дека еден ден се што ќе заработам ќе вложам во недвижен имот. Ова е веќе втор стан што го поседувам, па ќе се излажам ако кажам дека не сум горда. Ме исполнува да работам на секој детаљ од моето катче и тоа е главната причина што сум со мајсторите секогаш кога ми дозволуваат работните обврски. Иако бев разочарана поради овој стан, не се каам. Секогаш кога ќе добијам можност да купам имот, ќе го купам. Денешните жени страдаат од брендирани чанти и чевли, мене ме интересираат станови и инвестиции за во иднина – изјави водителката која не обрнува внимание на приказните дека имотот го купила од мистериозна моќна личност.

– Не сум лажен моралист, па да кажам дека не би била среќна доколку добијам недвижен имот од партнерот, но тоа не е точно. Го купив со работа, пот, труд. Рацете ми се извалкани од работа, но душата ми е чиста. Никогаш не сум манипулирала со мојата вагина, иако можев безброј пати. Мојот следен емотивен партнер ќе биде помоќен и финансиски посилен од мене и додека не го најдам ќе останам сама – изјавила Јована и додала дека прави посебна спална соба која јасно ќе ја покаже нејзината страсна страна и љубовта кон сексот.

– Мојата спална соба ќе биде украсена со огромен лав тапет кој ме претставува мене. Спуштен плафон, прилагодливи светла, голем кревет и златни детали ќе го направат идеален за водење љубов. Бидејќи немам комбинации, сексот во мојот случај е чин кога се давам цела, душа, срце и тело. Иако мојата енергија јасно покажува дека сум страсна жена, ми треба време да се посветам некому во секоја смисла на зборот. Кога тоа ќе се случи, се создава магија која експлодира во сите правци. Ова е енергетската размена кон која се стремам и единствената со која се согласувам. Ова мое катче јасно ќе покаже колку сексот ми е интимен и важен, па едвај чекам да завршат работите – изјави Јована.

Фото: Принтскрин/Тв Курир/Инстгарам

Останати вести од Радио Милева