Радио Милева
ги воодушеви следбениците

Јелисавета Орашанин позираше на плажа па ги покажа стомачните мускули и совршено извајаното тело (фото)

Јелисавета Орашанин позираше на плажа па ги покажа стомачните мускули и совршено извајаното тело (фото)

Јелисавета Орашанин предизвика бурни реакции на социјалните мрежи со новите фотографии во бикини.

Актерката, која неодамна ја прослави петгодишнината од бракот со кошаркарот Милош Теодосиќ, објави серија фотографии со кои ги распамети сите.

Таа објави „брутални“ слики од одморот во Грција во минијатурно бикини кои ги открија сите нејзини совршени облини.

Стомачни за чиста десетка, гради, витки нозе… ги остави без здив нејзините следбеници кои и порачаа дека „Гори“ и дека е  најзгодна: „Ова го нема никаде“, „Изгледаш брутално“, „Нереална си “, „Што ли јадеш, што пиеш?“, „Хаос, какво тело“, „Чекај, огнот сега гори во нас“, се само дел од пораките под објавата.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/jagodenamagli

Останати вести од Радио Милева