Радио Милева

Јелена се натпреваруваше во „Ѕвездите на Гранд“, а вака изгледа ќерката на Гоца Божиновска од првиот брак! (фото)

Јелена се натпреваруваше во „Ѕвездите на Гранд“, а вака изгледа ќерката на Гоца Божиновска од првиот брак! (фото)

Фолк пејачката Гоца Божиновска има три деца. Нејзината ќерка Јелена се натпреваруваше во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Таа се прослави во ова музичко шоу благодарение на својот глас, но и својот стас. Сепак, Гоца има уште една ќерка која ретко се појавува во јавност.

Ќерката од првиот брак, Зорана Шијан сега има 27 години, а често на Инстаграм знае да сподели провокативни фотографии.

A post shared by @zoranasijan on

Останати вести од Радио Милева