Радио Милева
Пејачката остава прашалници

Јелена Розга повторно заљубена, а овој познат готвач е нејзиното момче?! (фото)

Јелена Розга повторно заљубена, а овој познат готвач е нејзиното момче?! (фото)

Гласините дека Јелена Розга повторно е вљубена, во кулинарски мајстор, почнаа минатата година.

Иако поп дивата од Сплит само еднаш се огласи по тој повод и истакна дека таа и згодниот „готвач“ Иван Пажанин, со кој ја доведоа во врска, се само добри пријатели, се чини дека се „зготви“ нешто многу позачинето таму.

„Соло сум“, изјави неодамна Јелена, но дали е тоа така? Зашто, пред неколку дена ги снимиле со седум години помладиот готвач во кафуле во Загреб.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivan Pazanin (@pazanin.ivan)

Тие седеле еден до друг, а би се рекло дека биле одлично расположени, пишуваат хрватските медиуми, а приказната е поткрепена со докази, односно фотографии од споменатата зграда.

Иако не ги симнаа очилата за сонце, беше јасно чии очи се кријат зад темните очила. Заедно излегле од кафулето и се упатиле во ист правец.

фото:инстаграм