Радио Милева
повеќе соблечена отколку облечена

Јелена Карлеуша знае како да ја „запали“ машката фантазија: Пејачката на настап се појави по мини здолниште и ѕвездички на градите – публиката дали да пее или да гледа? (фото)

Јелена Карлеуша знае како да ја „запали“ машката фантазија: Пејачката на настап се појави по мини здолниште и ѕвездички на градите – публиката дали да пее или да гледа? (фото)

Јелена Карлеуша знае како да ја „запали“ машката фантазија: Пејачката на настап се појави по мини здолниште и ѕвездички на градите – публиката дали да пее или да гледа? (фото)

Јелена Карлеуша изминатиот викенд одржа концерт во Нови Сад, а како што се и очекува од неа, вниманието го привлече со своето провокативно издание кое го истакна своето разголено тело, но и ја разбуди машката фантазија.

Карлеуша на сцената се појави во мини кожно здолниште, а градите ги покри само со ѕвездички, а преку телото имаше кожни траки.

Овој стјалинг го комплетираше со високи чизми, а многумина коментираат дека никогаш не изгледала попровокативно, па на нејзиниот настап се „горело“, што од атмосферата,што поради нејзиното жешко издание во бикини.

„Бомба бре“; „Секоја чест како изгледаш“ „Се знае која е најзгодна риба на естрадата“, се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

Инаку, добро прознато е дека Карлеуша на јавната сцена секогаш изгледа повеќе соблечена отколку облечена, и често добива позтивни коментари за нејзиниот изглед.

Инстаграм/карлеушастар

Останати вести од Радио Милева