Радио Милева
секси хорор...

Јелена Карлеуша за „Ноќта на вештерките“ во еротски изданија, смени два костима: Од зомби секси чесна сестра, до „пиштол гола“ самовила! (ФОТО+ВИДЕО)

Јелена Карлеуша за „Ноќта на вештерките“ во еротски изданија, смени два костима: Од зомби секси чесна сестра, до „пиштол гола“ самовила! (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Јелена Карлеуша ги замени жешките пози на плажите во Дубаи со костимирање за „Ноќта на вештерките“, па објави фотогарфии од двете верзии на своите секси костими.  Таа на Инстаграм најпрвин објави фотографии од својот костим на „зомби секси чесна сестра“ за Ноќта на вештерките, па својата „крвава хорор еротика“ ја сподели со следбениците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Нешто подоцна, во морето разголени убавици кои решија да ги покажат своите бујни атрибути дури и во оваа пригода, Јелена победи со едноставноста. Овој пат костимографијата и беше ептен погодена, зашто на Карлеуша како од мајка родена, единствоно требаше да се соблече.

Русокосата соблече се од себе, а на себе само само стави „уши од вилењак“.

Така, таа беше една од ретките што празничниот момент максимално еротски го доловила, откако се сликаше и снимаше, како „пиштол гола самовила“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева