Радио Милева
закана по живот

Јелена Голубовиќ е цел на страшна одмазда: Гркот на кој му одгризала половина машкост кога се обидел да ја силува, по долги години дознал која е и каде живее (ФОТО)

Јелена Голубовиќ е цел на страшна одмазда: Гркот на кој му одгризала половина машкост кога се обидел да ја силува, по долги години дознал која е и каде живее (ФОТО)

Учесничката во реалното шоу „Парови 8“, режисерката и актерка, неколу пати раскажа какво искуство имала пред дваесет и неколку години, кога на летниот одмор на еден грчки остров, наишла на манијак-таксист, кој се обидел да ја силува.

Во таа пригода, таа го гризнала за пенисот и успеала да избега од него и да се спаси од сигурната смрт на разгневениот манијак кој  во очај успеал само да ја прободе во грбот со пенкало. Сепак, како што сега открива, таксистот не заборавил што му направила, а дури и се заколнал дека еден ден ќе ја најде и дебело ќе и се одмазди.


„Таа во тоа време имаше само 20 години. Посака да оди на друг остров, не кажа никому, фати диво такси и седна во него. Таксистот бил можеби шест години постар од неа. Штом ја видел, посакал да ја има. Ја одвел  на мирно место крај морето со надеж дека ќе може да ја натера да имаат секс. Јелена делувала ладно, ја играла својата игра, а потоа кога тргнала да прави орален секс, го гризнала за пени*от. Всушност, таа му одгризал половина од пени*от. Тој во очај замавнал со пенканкалото што му било во џебот, но во таа болка само ја прободел малку  во грбот. Таа успеал да избега, не знае ни самата како“ – ја започнува приказната за пријателката од детството на Јелена која ги знае сите нејзини тајни.

„Оттогаш момчето, денес постар човек, не можешл повеќе да има секса. Тие го шиеле колку што можеле, но ништо веќе не било во функција. Одел на различни терапии и сето тоа го чинело многу, а сепак не било ништо така како што треба. Тој едноставно веќе не бил маж. Неговиот пе*ис секогаш бил половина спуштен, неговата ерекција била многу лоша. Ја обвинувал Јелена за сè, иако бил тој што се обидел да ја силува. Долго не знаел која е, од каде е и како да дојде до неа.

Бидејќи Грција е полна со Срби, тој случајно успеал да го загледа реалното шоу што го гледале некои  негови пријатели и ја препознал Јелена,  по што почнал да ја бара на Интернет. Успеал да открие буквално сè за неа: Каде живее, каде се движи и каква е нејзината зграда“ – продолжува изворот близок до учесниците во реалното шоу „Парови 8“. Тој сега подготвува страшна одмазда за неа.  Подготвен е да ги спакува своите работи и да дојде во Србија за да и се одмазди, но ситуацијата со коронавирусот го спречува“ – вели пријателката на јелеена Голубовиќ и продолжува:


„Слушнав од некои Срби од Солун дека дознал сè и дека наскоро ќе дојде да ја најде.

‘Таа курва ми ја уништи машкоста. Сакав секс, а таа мислеше дека сакам да ја силувам. Таа ми одгриза половина од пени*от. Не можев да имам деца затоа што не можам да имам секс со жена. Таа мене ми го направи животот пекол. Кога ќе стигнам до неа, ќе и го исечам целото лице’, викал тој во пијана состојба пред луѓето кои ми го кажаа сето ова и ме предупредија да и пренесам на Јелена што се случува“ – завршува пријателката.

Останати вести од Радио Милева