Радио Милева
силикон без бон тон

Јелена Ѓоковиќ стана мета на познатата старлета: Маца Дискреција упати погрдни зборови за сопругата на Новак (видео)

Јелена Ѓоковиќ стана мета на познатата старлета: Маца Дискреција упати погрдни зборови за сопругата на Новак (видео)

Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција, која се прослави со учеството во реалните шоуа, а откако отвори сметка на веб-страницата за возрасни, барем засега не сме ја виделе во вакви реалити формати.

Старлетата е многу активна на социјалните мрежи, особено на Тикток, каде секојдневно објавува содржини во кои зборува за бројни теми и личности, а сега нејзина мета стана и Јелена Ѓоковиќ.

Маца прво го коментираше изгледот на сопругата на Новак Ѓоковиќ, а потоа заклучи дека „добро се омажила“.

Јелена Ѓоковиќ… Видете ги тие бушавите веѓи, има пеги како Пипи Долгиот Чорап, зајачки заби. Се смести за сите пари! Колку добро си се омажила”, рекла Маца.

На коментарите им се немаше крај, а многумина застанаа во одбрана на сопругата на најдобриот тенисер.

Фото: Принтскрин/Стефан Стојановиќ/Тик Ток

Останати вести од Радио Милева