Радио Милева
сега е јасно

Јавноста се загрижи за здравјето на Ивана Шопиќ: Еве зошто водителката отсувствува на малите екрани (фото)

Јавноста се загрижи за здравјето на Ивана Шопиќ: Еве зошто водителката отсувствува на малите екрани (фото)

Поранешната реалити учесничка Ивана Шопиќ одлично се снајде во улогата на водителка, а фановите и публиката брзо ја прифатија.

Ивана во последно време сè поретко води емисии, а сега е јасно зошто е тоа така.

Имено, водителката очигледно настинала, судејќи по најновата објава на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа објави фотографија од маса полна со лекови, а нејзините следбеници веднаш се вознемирија.

Изгледа дека ѝ се слошило, но сите знаеме дека е силна и нема да дозволи настинката да ја „скрши“. Очекуваме наскоро да оздрави и да се врати  „старата“ Ивана.

Останати вести од Радио Милева