Радио Милева
Огнено

Ја заскокотка машката фантазија: Наташа Беквалац ги напрчи црвените усни, а голото тело делумно го покри со крпа (фото)

Ја заскокотка машката фантазија: Наташа Беквалац ги напрчи црвените усни, а голото тело делумно го покри со крпа (фото)

Српската пејачка Наташа Беквалац одамна не покажала „огнено“, провокативно издание на мрежите, поради што нејзината нова објава на Инстаграм предизвика вистински бум.

Овој пат носеше само крпа, ја врза косата и стави црвен кармин, па се приближи до камерата и направи „жешко“ селфи.

Дали чувствувате дека доаѓа пролетта? – напиша Беквалац и доби бројни комплименти.

Инаку, Наташа неодамна призна дека се здебелила, што им се допадна на некои од нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

– Уметничката е свиња што се здебелила осум килограми, а уметничката мора да биде здрава, затоа сме на лен, овес и младо сирење, со малку маснотии – се пожали Наташа, а имаше и такви кои ја пофалија за килограмите.

фото:наташа беквалац/инстаграм

Останати вести од Радио Милева