Радио Милева

Ја запознавте мајката на Александра Пријовиќ, а вака изгледа нејзиниот татко!

Ја запознавте мајката на Александра Пријовиќ, а вака изгледа нејзиниот татко!

Младата „Ѕвезда на Гранд“, Александра Пријовиќ перидов е активна во медиумите поради нејзината свадба, односно пејачката наскоро ќе заплива во брачните води.

Пријовиќ периодов се подготвува за нејзината венчавка со синот на Зориц Накиќ и Слободан Живојиновиќ, Филип Живојиновиќ. Таа на социјалните мрежи често знае да објави фотографии од својот приватен живот.

Неодамна имавте прилика да ја запознаете мајката на пејчката, Борка Михајловиќ.

Идната снаа на Брена на „Инста Стори“ објави фотографија од нејзиниот татко  Недељко Пријовиќ.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева