Радио Милева
еднаш ко ниеднаш?

Ја прашаа Марија Шерифовиќ, кога ќе се мажи – еве што им одговори? (ФОТО)

Ја прашаа Марија Шерифовиќ, кога ќе се мажи – еве што им одговори? (ФОТО)

Марија Шерифовиќ неодамна во својата голема исповед за медиумите призна дека моментално не е во емотивна врска, а сега решила да им се посвети на следбениците на Јутјуб и да одговори на нивните најинтересни прашања.

Пејачката делеше совети, зборуваше за настапите, но зборуваше и за бракот.

Неколку прашања се однесуваа на љубовниот живот на Марија, но и нејзините планови, а таа искрено одговори на сите.

„Дали планираш да се омажиш веќе еднаш?“- гласеше прашањето.

„Еднаш, а можеби и ниеднаш“  – одговори накратко Марија на својот блог.

Фото: Инстаграм принтскрин/serifovic

Останати вести од Радио Милева