Радио Милева
проблем каде што го нема

Ja прашаа Цеца Ражнатовиќ како ќе реагира ако Карлеуша се појави во „Ѕвездите на Гранд“ – еве што одговори

Ja прашаа Цеца Ражнатовиќ како ќе реагира ако Карлеуша се појави во „Ѕвездите на Гранд“ – еве што одговори

Цеца Ражнатовиќ е новиот член на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ наместо Јелена Карлеуша.

Цеца на последното снимање дојде во совршена модна комбинација, а пред новинарите зборуваше на разни теми.

На прашањето дали нејзината ќерка Анастасија Ражнатовиќ се жалела на некоја домашна работа која не и оди, пејачката одговори:

-Да ви кажам нешто, јас не сум ПР на Анастасија Ражнатовиќ, јавите и се на неа, таа е многу љубезна за медиумите, па прашајте ја сите можни прашања.

На прашањето како би реагирала како би се однесувала доколку Јелена се појави како специјален гост во жирито, таа изјави:

-На тоа прашање нема да одговорам, затоа што тоа е невозможно“, изјави пејачката,

Но, на инситирање на новинарите да даде одговор, Цеца изјави:

-Ве молам не правите проблем таму каде што го нема“.

Ја праша и како нејзината ќерка се согласува со момчето на Цеца, таа одговри

„Одлично, сите феноменално се согласуваат“, истакна пејачката за телеграф.рс

Потсетуваме, Јелена Карлеуша ги напушти „Ѕвездите на Гранд“ бидејќи скаа да се посвети на издавање и промоција на нејзиниот нов албум.

фото: Принтскрин/инстаграм/телеграф.рс/З.К. Муња

Останати вести од Радио Милева