Радио Милева
од продавачка до ријалити ѕвезда

Ја паметите ли Кристина – Мандарина, расната улична продавачка на јужно овошје: Цицлестата убавица се сликаше како перверзна бабамразица! (ФОТО)

Ја паметите ли Кристина – Мандарина, расната улична продавачка на јужно овошје: Цицлестата убавица се сликаше како перверзна бабамразица! (ФОТО)

Кристина Пенава (22), сексапилната, цицлеста продавачка на мандарини, портокали и друго јужно овошје попозната како Кристина – Мандарина, со нетрпение ги чека претстојните празници, па така веќе позираше во божиќно издание. Се разбира, ова не се обични фотографии.

Мандарина празнично се потрудила, па ги стетегнала облините во црвен корсет, а обула и бели чизми до колкови. Во домот накитила и мала елка, што ја украсила со машнички и лампиони. Сето тоа расната убавица од уличната продавница за овошје го објави на својот Инстаграм профил, за следбениците, кои бројат повеќе од 90.000, да видат колку секси изгледа.

Тие не можеа да коментираат под фотографиите затоа што Кристина забрани коментари, но затоа доби она што посакуваше – илјадници „влажни погледи“.

Откако претходно фрли доста пари на разубавување и естетски зафати, по што тотално го промени својот изглед, годинава Кристина учествуваше во реалното шоу „Фарма“. Иако беше средена, со маникир и долги нокти, им докажа на гледачите дека е подготвена за работа.

„Од самиот почеток бев свесна во што влегувам и за каква претстава станува збор. Секако, дадов се’ од себе во сите задачи и најмногу ми е драго што и другите фармери го препознаа тоа“ – изјави Кристина и додаде дека не глумела во шоуто:

„Се покажав онаква каква што сум навистина и како што сите ме запознаа на штандот“ – раскажа цицлестата убавица, овој пат променета како перверзна бабамразица.

фото: Инстаграм принтскрин/kristina_mandarina

Останати вести од Радио Милева