Радио Милева

Ја крена маичката и ги покажа голите гради: Сенидах ги почасти фановите со најпровокативната фотографија (фото

Ја крена маичката и ги покажа голите гради: Сенидах ги почасти фановите со најпровокативната фотографија (фото
фото: драган медаковиќ

Сенидах станува се повеќе популарна во последно време, а каде и се појави прави вистински хаос, а овој пат хаос направи на социјалните мрежи објавувајќи ја најпровокативната фотографија.

Иако на свој начин знае да провоцира и да крене прашина во јавност, овој пат отиде чекор понатаму и ги помина границите.

Имено, пејачката ја крена својата кратка топ маичка и ги покажа голите гради.

Пејачката ја објави оваа фотографија на социјалните мрежи, а пред објавувањето ги цензурираше градите.

Фотографијата доби повеќе од 100 000 лајкови.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева