Радио Милева
се' е во деталите

Ја бранува машката фантазија: Катарина Ивановска навидум едноставна, а истовремето толку многу секси, но само ако зумираш (фото)

Ја бранува машката фантазија: Катарина Ивановска навидум едноставна, а истовремето толку многу секси, но само ако зумираш (фото)

Нашата најпозната манекенка Катарина Ивановска по којзнае кој пат покажа покажа дека секогаш е во топ форма, независно дали има модни ангажмени или не.

Катерина мора да „пука“ од совршеност по модни стандарди, бидејќи модата и моделството се дел од нејзиниот живот уште од тинејџерски години. Иако во секојдневиото практикува лежерност и генерално спортска гардероба, понекогаш таа знае да изненади со стајлинг од кој не може да остане незабележена и да биде магнет за погледи.

Меѓу нејзнините последни објави Катарина покажа како се стилизирала, веројатно со повод, а изборот паднал на црно-бела минималистичка комбинација од кусо здолниште и бела кошула. Очи нашминкани како мачка и измазнета коса, навидим едноставна, но ултра секси.

Ако се зумира кон нашата убавица, тогаш мрежестите чорап-хулахопки ќе доминираат од фокусот.

Отворени во пределот на внатрешноста на нозете, сосема доволен детаљ за сексапилот и провокацијата да ја крене на највисоко ниво.

А кога ќе ги прекрсти нозете…тогаш оние чии погледи го уловија моментот, почнуваат со бранување на фантазијата од она понатаму…

Секси Катарина покрај толкав моден „бекграунд“ што го има, точно знае како да го комбинира она што го замислила и да покаже дека моќта е во деталите.

Останати вести од Радио Милева