Радио Милева

„Извинете хејтери“: Карлеуша со приватен авион слета во Македонија – ја покажа внатрешноста на авионот, а го снимаше и Охрид од птичја перспектива (фото+видео)

„Извинете хејтери“: Карлеуша со приватен авион слета во Македонија – ја покажа внатрешноста на авионот, а го снимаше и Охрид од птичја перспектива (фото+видео)
фото:јелена карлеуша/принтскрин/инстаграм

Српската поп пејачка Јелена Карлеуша им се враќа на настапите, а на нејзината агенда за старт беше Македонија, односно Охрид.

Изминатиот период таа заедно со тетка си и ќерките одмораше во Турција, а откако ги наполни батериите на море, Карлеуша и се враќа на кариератапод полна пареа, а го подготвува и новиот албум.

За своите обожаватели на Инстаграм сподели снимка најпрвин за време на летот и кадар од Охридското езеро, но и од внатрешниоста на авионот, а фановите веднаш им порачаа на оние што не ја сакаат: „Извинете хејтери“.

 

View this post on Instagram

 

Jet-plane headed up to the sky Spread wings in the clouds, gettin’ high? In style with @sigma.elite ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

Откако слета на охридскиот аеродром, слдеше ново позирање, овој пат и од позадина, па поздрав до фановите.

фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

 

View this post on Instagram

 

Hello ?? hello Ohrid!

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Како поминал настапот, не покажа ниту една фотографија или снимка, но затоа утрово откако летна кон Белград, за довидување повторно го снимаше Охрид.

фото:јелена карлеуша/инстаграм/принтскрин

Останати вести од Радио Милева