Радио Милева
како аполон

Извајано мокро тело: Синот на Драгана Мирковиќ го остава женскиот род без здив (фото)

Извајано мокро тело: Синот на Драгана Мирковиќ го остава женскиот род без здив (фото)

Марко Бијелиќ во последно време привлекува големо внимание кај јавностa, особено во Србија.

Синот на пејачката Драгана Мирковиќ пред две децении беше целосна мистерија, бидејќи никогаш не застана пред ТВ камерите, а неговите фотографии не ги споделија ниту неговите родители.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by V̶E̶N̶O̶M̶ (@marko.vnm)

Марко дури неодамна отвори профил на Инстаграм, а пред половина година јавноста имаше можност да види како изгледа, а сега изненади со фотографија од теретана.

Бијелиќ покажа дека може да се пофали со извајано тело, а секако не недостигаа ласкави коментари од девојките.

Испотен и извајан, го стегна бицепсот и ги испрчи широките гради, а со ваквите објави јасно е дека следбеничките на Инстаграм ќе се зголемуваат постојано, па неговата анонимност ќе биде далечно минато.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева