Радио Милева
Упорна до целта

Извајана: Фитнес инструкторката Ана Стојанова во „жешко“ црно боди – глетката ќе ве залепи на екран (фото)

Извајана: Фитнес инструкторката Ана Стојанова во „жешко“ црно боди – глетката ќе ве залепи на екран (фото)
фото:ана стојановска/инстаграм принтскрин

Во време на пластична хирургија и отстранување или додавање маса со помош на хирушка интервенција, стана нормално секојдневие.

Природното пак, се поголема реткост! За девојката по име Ана Стојанова вежбањето и здравиот начин на живот, засилено со мотивација е клучот за посакуваниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

Ана Стојанова како фитнес инструктор, модел и советник за здрава исхрана, се наметна на социјалните мрежи и тоа со одлична примарна идеја – да им помогне на жените и девојките да ја доведат линијата до посакуваното и да живеат здраво.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

Пред неколку месеци таа имаше операција на ногата и некое време мораше да закрепнува и паузира со својот начин и стил на живот. Сега Ана е во топ форма и полна со самодоверба по операцијата.

Извајано тело, обликувано со мускулна маса и бујни облини. Ана Речиси секојдневно постира фотографии на социјалните мрежи на кои ги покажува своите вежби од нејзината фитнес програма, но и нејзиниот сексапил и привлечност како од последната фотографија во црно секси боди во кое изгледа еноставно совршено!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova)

Понежниот пол има вистински пример за женственот на природен начин.

Останати вести од Радио Милева