Радио Милева
не се плаши од корона

Изненадување за роденден: Луна Ѓогани во седмиот месец од бременоста го напушти Белград и замина на ова егзотична дестинација

Изненадување за роденден: Луна Ѓогани во седмиот месец од бременоста го напушти Белград и замина на ова егзотична дестинација
фото: Ф. Јовановиќ/рас србија

Луна Ѓогани на 8ми март го слави својот роденден, а по тој повод нејзиното момче и подари патување на луксузна дестинација.

Имено, Марко и подари одмор во Дубаи каде што заедно ќе го одбележат нејзиниот роденден.

„Ја водам жена ми да „плива“ во плитко за роденден“, напиша Марко.

фото: Инстаграм

„Каков маж имам, каде поубаво ќе го поминам роденденот ако не на плажа“, одговори Луна.

Инаку, Ѓогани е во седмиот месец од бременоста и тие ќе добијат девојче за кое го одбраа името Миа.

Останати вести од Радио Милева