Радио Милева
градите во преден план

Излегоа фотографии и видео од роденденот на Карлеуша – СИТЕ ЗБОРУВААТ за нејзиниот стајлинг!

Излегоа фотографии и видео од роденденот на Карлеуша – СИТЕ ЗБОРУВААТ за нејзиниот стајлинг!

Јелена Карлеуша го прослави својот 43 -ти роденден далеку од очите на јавноста.

Јелена Карлеуша го прослави својот 43 -ти роденден во својата вила на Дедиње со нејзините најблиски пријатели и членови на семејството.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Во оваа прилика, пејачката организираше прослава што се одржа далеку од очите на јавноста, а деталите ги сподели следниот ден со своите следбеници на Инстаграм, кои воодушевено го коментираа нејзиниот стајлинг.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Јелена носеше бел костим за капење чиј горен дел едвај ги покри нејзините гради, а преку него облече сина наметка која привлече посебно внимание.

Ја покажа и тортата на два ката, која беше украсена со мотиви на сирена, а потоа облечена скокна во базенот!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

“Ви благодарам на сите за честитките и најубавите желби! Продолжуваме во голем стил! Ни помалку ни повеќе! Ве сакам. П.с. Не правев роденденска забава оваа година, бев во најтесниот круг на семејството и пријателите, се одмарав и ги полнев батериите“, напиша Јелена под роденденските фотографии.

Погледнете ги фотографиите од прославата:

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

Останати вести од Радио Милева