Радио Милева

Ивица Дачиќ откри на колку години ја изгубил невиноста, а тогаш Цеца му прати и специјално видео!

Ивица Дачиќ откри на колку години ја изгубил невиноста, а тогаш Цеца му прати и специјално видео!

Министерот за надворешни работи е единствениот политичар во Србија кој откри кога првпат имал секс. Имено, Дачиќ беше гостин во емисијата на Огњен Амиџиќ каде откри дека го имал првото сексуално искуство доста млад.

-Па имав 15 години, 14-15 , кажа Дачиќ , а Огњен остана без текст.

Во најновата емисија гостуваа и харис Џиновиќ, а кога Огњен го праша кога бил неговиот последен секс, тој одговори:

-Со сопругата, вчеравечер, кажа низ насмевка.

Бидејќи на Ивица на први јануари му е роденден, Амиџиќ му пушти специјална видео порака од фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ која му посака се најдобро.

-Драг мој пријателе, среќен роденден, ти посакувам се најдобро во животот, многу љубов, многу здравје, многу среќа, да си жив и здрав како и до сега, те сака твојата Секи, му порача пејачката.

Останати вести од Радио Милева