Радио Милева
загрижувачки слаба

Ива Гргуриќ не планра да престане да слабее, се фали со затегнатото тело па од теретана ги покажа стомачните мускули (фото)

Ива Гргуриќ не планра да престане да слабее, се фали со затегнатото тело па од теретана ги покажа стомачните мускули (фото)

Ива Гргуриќ објави нова слика од теретана и откри дека не планира да престане да слабее.

Старлетата Ива Гргуриќ, која неодамна раскина со мистериозното момче, често е мета на критики поради нејзиниот нов изглед, кој според многумина е премногу слаба, како и силиконските гради кои редовно ги истакнува.

Коментарите не ја допираат, а не пропушта ниту вежбање во теретана, па редовно се фали со затегнатото тело и стомачните  мускули.

Ива сега на Инстаграм откри дека ослабела дури 14 килограми, па би можела повторно да биде мета на осуди, со оглед на тоа што долго време и зборувале дека треба да се здебели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Iva Grguric (@iva_grguric_official)

Фото:Принтскрин/Инстаграм/iva_grguric_official

Останати вести од Радио Милева