Радио Милева
згодна риба

Италијанскиот модел ги запали социјалните мрежи во минијатурно бикини, но сите гледаа во нејзините тетоважи на интимните делови

Италијанскиот модел ги запали социјалните мрежи во минијатурно бикини, но сите гледаа во нејзините тетоважи на интимните делови
фото: Инстаграм/кристина бучино

Kристина Бучино уште една ги воодушеви следбениците со разголените снимки од нејзиниот одмор  на Капри.

Италијанскиот модел ужива во убавините на ова летувалиште, а на социјалните мрежи објави неколку провоактивни фотографии на кои позира во бикини.

фото: Инстаграм/кристина бучино

Таа на себе имаше минијатурно сино бикини, но она што многумина го забележаа се нејзините тетоважи на интимните делови – меѓу градите и на препоните.

фото: Инстаграм/кристина бучино

Моделот за овие фотографии доби илјадници лајкови и коментари.

Инаку, Кристина се прослави со нејзиното учество во реалното шоу  „Isola dei Famosi“ и 5-годишната врска со синот на познатиот италијански пејач Џиџи Д’Алесио.

Таа е родена во едно мало италијанстко место, но од своето детство живее во Рим. Со манекенство започнала да се занимава од својата 17-та година.

Останати вести од Радио Милева