Радио Милева
фатална љубомора...

Испливаа деталите што се случувало на свадбата на која беше брутално претепана старлетата Наташа Шавија (ФОТО)

Испливаа деталите што се случувало на свадбата на која беше брутално претепана старлетата Наташа Шавија (ФОТО)

Старлетата Наташа Шавија, како што тврди, била претепана од поранешниот учесник на реалното шоу „Задруга“, Стефан Кариќ, а до инцидентот наводно дошло поради љубомора.

Стефан и Шавија наводно веќе некое време биле во „слободна врска“, а конфликтот, според извор за српски Курир, настанал поради љубомора. Стефан наводно бил под дејство на алкохол, а збеснал кога видел дека Наташа се допишува со некого. Кога таа одбила да му каже кому праќа пораки, тој наводно и го грабнал телефонот од рака и го фрлил на подот.


Иако прославата не била прекината поради ваквата ситуација, старлетата бесно истрчала до делот од салата каде што се наоѓаат тоалетите, каде и дошло до физички напад, кој резултирал со нејзините тешки повреди, што самата Наташа јавно ги покажа.

Фото: Приватна архива/Инстаграм принтскрин/natasa.savija

 

Останати вести од Радио Милева