Радио Милева
Како друга личност

Исплива фотографија на членката на „Хурикејн“ каде не личи на себе, а тешко кој би ја препознал (фото)

Исплива фотографија на членката на „Хурикејн“ каде не личи на себе, а тешко кој би ја препознал (фото)
фото:EPA

Учесничките на Србија на Евровизија „Хурикејн“ се доста актуелни периодов по изведбата на песната „Локо, локо“ на Евровизија, но и со атрактивниот и бомбастичен изглед.

Ивана, Ксенија и Сања предизвикаа воздишки и кај други натпреварувачи, а некои коментираа дека се „полни со силикони“, сепак, една слика од едната од пејачките пејачка ги шокираше сите на социјалните мрежи!

Сања Вучиќ ја шокираше јавноста со изгледот.Тоа е фотографија од пред неколку години, пред да стане дел од познатото трио, поточно за време на настапот со групата „Заа“.

Во широк дуксер и широки панталони, не би ни претпоставиле дека тоа е таа женска од „Хурикејн“.

Останати вести од Радио Милева