Радио Милева

Ирина Шајк „грми“ во танга и чизми покрај базенот (ФОТО)

Ирина Шајк „грми“ во танга и чизми покрај базенот  (ФОТО)

Манекенката Ирина Шајк никогаш не изгледала подобро – позира покрај базенот во танга костим за капење и чизми до бутовите!

Манекенката Ирина Шајк неодамна се најде во центарот на вниманието на медиумите поради наводната врска со поранешниот сопруг на Ким Кардашијан, Канје Вест.

Неодамна, тие дури и беа фотографирани во Франција, но убавицата која некогаш го заведе Кристијано Роналдо, а потоа и актерот Бредли Купер, со кого има ќерка, не сакаше да ја потврди или негира врската. Така, сега го направи она што најдобро го знае – позираше.

Ирина објави слика на Instagram која заработи илјадници лајкови „преку ноќ“.

Манекенката позираше во зелен, танга костим за капење, додека носеше чизми до бутовите.

Погледнете зошто таа е една од најдобрите модели на денешницата:

Останати вести од Радио Милева