Радио Милева
Добредојде лето

Ирена Спировска првиот ден од летото го почна на море – легната под сонцето гори од сексапил во мини бикини (фото)

Ирена Спировска првиот ден од летото го почна на море – легната под сонцето гори од сексапил во мини бикини (фото)

Поголемиот дел од познатите од домашната и регионалната музичка сцена се соблекоа во бикини и ги покажаа своите тела раскомотени на плажа, под зраците на сонцето додека фаќаат боја.

Македонската водителка Ирена Спировска познато е дека сака да сака да планинари, па многу често со партнерот Душко и пријателите знае да се упати кон нашите природни убавини.

Меѓутоа, деновиве Спировска спасот од горештините го  најде на море за старт на летото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irena Spirovska (@irenaspirovska)

Водителката често знае да сподели по некоја фотографија и да им покаже на следнениците како го поминува времето, аовој пат Ирена на својот „Инстаграм“ објави фотографија  во сино бикини и го покажа своето згодно, затегнато, заносно тело на кое може многумина да и позавидат.

Инаку, Ирена ретко имаме  прилика да ја видиме во вакво издание, а ќе се согласите дека за нејзините години изгледа подобро од кога и да било.

фото:Инстаргам /ирена спировска

Останати вести од Радио Милева