Радио Милева
„пиштол гола“ најава

Интимните делови ги покри со раце: Џенифер Лопез на 51 година како од мајка родена (видео)

Интимните делови ги покри со раце: Џенифер Лопез на 51 година како од мајка родена (видео)
фото: инстаграм/џениферлопез

Џенифер  Лопез со години важи за една од најзгодните жени во светот.

Латино дивата која е во шестата деценија од животот има фигура за чиста 10ка, а своето згодно тело го покажа низ неколку фотографии.

Имено, Џеј Ло објави неколку фотографии соберени во видео на кои позира без шминка.

Пејачката интимните делови ги покри со раце, но она што можеше да се види ги воодушеви нејзините следбеници.

Џенифер на овој начин ја најви својата нова песна.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Останати вести од Радио Милева