Радио Милева

Интимните делови ги покри со чанта: Наоми Кембел позира гола во јавен превоз (фото)

Интимните делови ги покри со чанта: Наоми Кембел позира гола во јавен превоз (фото)
фото: Притнскрин/јутуб

Манекенката Наоми Кембел на својот „Инстаграм“ објави неколку фотографии на кои позира потполно гола во јавен превоз во Њујорк.

Како што напиша, станува збор за необјавени фотографии кои ги направила за модната куќа „Валентино“.

На една од фотките седи во воз, а интимните делови ги покрива со чанта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on


На другата објава повторно позира гола на станица, а во позадина се гледа како пристигнува воз.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Со оглед на тоа дека е позната по опесисијата за хигиена во јавните превози, некои се пошегуваа дека ова било најдезинфицирано снимање во историјата.

Други ја прашаа дали и било ладно додека снимала, а таа одговори дека смрзнала.

Останати вести од Радио Милева