Радио Милева
жешки пози

Интимни фотографии од Јована Јеремиќ: „Имам подобар задник од Сандра Африка“ (фото +18)

Интимни фотографии од Јована Јеремиќ: „Имам подобар задник од Сандра Африка“ (фото +18)

По неколку дена поминати во Шпанија, каде наводно богат бизнисмен и се додворувал, Јована Јеремиќ ја посетила Црна Гора, каде се разголила и ги покажала своите прекрасни облини.

Откако истакна дека има подобар задник од Сандра Африка, водителката реши да го покаже.

Јована е фотографирана на плажа на црногорското приморје во минијатурно бикини, а кога се свртела со грбот кон камерата го покажала затегнатиот задник на кој напорно работи во теретана.

„Имам подобар задник од Сандра Африка“, рекла Јована и продолжила:

„Ништо не ми падна од небо. За да бидеш сигурен во себе, како мене, треба да почнеш да работиш на себе од самото раѓање. Вложив многу во образованието, по образованието во физичкиот изглед, ништо не добив, сè сама заработив, и морам да држам диета само за да изгледам вака. Целосно го променив мојот живот за да бидам тоа што сум денес, да внимавам што ставам во моето тело, да внимавам што јадам за да бидам топ. “- изјавила водителката.

Фото:Принтскрин/Ата Имаџес

Останати вести од Радио Милева