Радио Милева
со најдрагите

Интимна забава за 38-от роденден: Душко Тошиќ славеше со своите три најсакани дами (фото)

Интимна забава за 38-от роденден: Душко Тошиќ славеше со своите три најсакани дами (фото)

Душко Тошиќ вчера го прослави својот 38 роденден. За разлика од минатата година кога приреди голема прослава, овој пат се одлучи за поинтимно издание.

Поранешниот фудбалер е познат како некој кој не сака да се експонира во јавноста, поради што е многу тешко да му се влезе во трага.

На прославата не се појави сопругата на Јелена Карлеуша со која долго време е во нарушени односи, не му го честиташе роденденот ниту на социјалните мрежи, што некогаш беше незамисливо, но затоа биле присутни неговите ќерки Атина и Ника, како и неговата братучетка Ања, внуката од сестра на Душкоа на Инстаграм тој откри дел од атмосферата.

Да потсетиме, по семејниот инцидент на Божиќ минатата година, Тошиќ собра голем број пријатели, главно фудбалери, во ресторан во Зрењанин и симболично го прослави својот 37 роденден со песни на Шабан Шаулиќ. Тој особено емотивно реагираше на текстот „Се оженив и се разведов…“.

фото:Инстагам Душко Тошиќ

Останати вести од Радио Милева