Радио Милева
брутална провокаторка

Инстаграм „гори“ од лошата девојка Рири додека се гали по цело тело стегната во кожен фустан со отвор на средина од задникот (видео)

Инстаграм „гори“ од лошата девојка Рири додека се гали по цело тело стегната во кожен фустан со отвор на средина од задникот (видео)

За пејачката Ријана или на социјалните мрежи попозната како лошата девојка Рири, е познато дека не баш и е гале дали ги преминала границите кога е провокацијата во прашање.

Особено тоа е така доколку има нешто да промовира и да го привлече вниманието на публиката која ја има во милиони.

Затоа шоуто кое таа знае да го приреди е веќе очекувано како што направи и овој пат презентирајќи дел од својата нова колекција долна облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Овој пат носи црн кожен корест чии врвки ги оставила ѓироко отворени во пределот на задникот.

Нејзиниот изглед беше оној кој најмногу се коментираше: „многу секси“, „како мислиш дека ќе го преживееме ова“, „како само изгледаш“….стои во коментарите под видеото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

фото:Инстаграм

Останати вести од Радио Милева